Niepowtarzalne wycieczki.
Wszędzie. Zawsze.


Nowy kierunek

Guidool to mobilna platforma stworzona by łączyć turystów z przewodnikami i dostawcami usług turystycznych. To tu szukający niesamowitych wrażeń spotykają tych, którzy je dostarczają.

Guidool zmienia sposób w jaki myślimy o wycieczkach.

Teraz

Koniec z przeglądaniem ulotek, broszur i katalogów. Koniec z przeszukiwanie sieci i dzwonieniem w setki miejsc. Koniec z kolejkami. Wszystkie aktualne informacje znajdziesz w naszej aplikacji mobilnej.

Dzięki Guidool sprawdzisz co jest w tym momencie dostępne i zapoznasz się z opiniami tych, którzy skorzystali z danej oferty przed Tobą. A gdy już się zdecydujesz, po prostu kup bilet - zajmie Ci to kilka sekund!

Rozszerz działalność

Zaoferuj swoje usługi turystom, którzy sami stworzą grupę!

To co pokażesz, kiedy to zrobisz, ile będzie to trwało i kosztowało, zależy tylko od Ciebie. Bycie przewodnikiem może być Twoim głównym zajęciem, ale równie dobrze możesz się tym zajmować hobbystycznie w wolnym czasie.

Zarządzaj swoją ofertą i dostosuj ją do swoich potrzeb.

>Chcesz dowiedzieć się więcej?Kontakt Regulamin FAQ
-
guidool.com
contact@guidool.com
+48 534 295 751
Gdynia, PL

<
Czym jest Guidool?
Anulowanie i zwroty
Reklamacje
Wycieczki
Jak to właściwie działa? Jesteśmy platformą łączącą turystów i przewodników. Każdy może do nas dołączyć, bez względu na to czy szuka wrażeń czy ich dostarcza!
Czy muszę za to płacić? Dostęp do Guidool jest całkowicie darmowy. W przyszłości być może wprowadzimy niewielkie opłaty, jeśli tylko okaże się to niezbędne dla dalszego rozwoju platformy. :)
Co mi to, jako turyście, właściwie daje? Znajdziesz tu aktualne informacje o dostępnych wycieczkach, rejsach itp. w miejscu, które Cię interesuje. Oferty można filtrować według potrzeb, a gdy już znajdziesz coś dla siebie, po prostu kup bilety.
Co mi to, jako przewodnikowi, właściwie daje? Guidool to doskonałe miejsce do zaoferowania swoich usług turystom. Dzięki naszej aplikacji podróżujący w pojedynkę, pary, rodziny sami zbudują grupy kupując bilety. Ponadto Guidool jest elastyczny i możesz go łatwo dopasować do swoich potrzeb.
Co się dzieje w przypadku odwołania wycieczki? Z uwagi na to, że obecnie płatności nie są obsługiwane przez Guidool, właściwie nic. Jeśli jesteś turystą, otrzymasz powiadomienie o anulowaniu wycieczki. Jeśli przewodnikiem sugerujemy ograniczenie odwołań do minimum, ze względu na negatywny odbiór takich praktyk przez turystów i bezpośredni wpływ na przyszłą sprzedaż.
Dlaczego w ten sposób? Wierzymy, że obie strony powinny coś dać od siebie. Chcemy żeby turysta czuł się, że jego zakup jest bezpieczny. Pragniemy również żeby przewodnik otrzymał wynagrodzenie za swój zarezerwowany czas.
Co mam zrobić gdy nie jest zadowolony/a z usługi? Guidool nie ponosi odpowiedzialności za zachowanie żadnej ze stron, jednak z chęcią pomożemy w rozwiązaniu sporu - skontaktuj się z nami.
Z jakim wyprzedzeniem mogę dodać nową wycieczkę? Na obecną chwilę jest to 30 dni.
Czy mogę ustalić minimalną liczbę uczestników? Tak:) Sugerujemy jednak ustawianie tego parametru jak najniżej jest to możliwe. Jeśli wycieczka zostanie odwołana zbyt wiele razy z powodu niskiej frekwencji, turyści mogą przestać się nią w ogóle interesować. Uważamy jednak, że w gdy większa liczba turystów zacznie korzystać z Guidool, problem "pustych miejsc" przestanie doskwierać. :)
>